ukUkrainian ruРусский

Починаючи з 2002 року, служителі місії «Євангельське милосердя Слово Життя» в чотирнадцятий раз зібралися для проведення конференції тюремних капеланів. Конференція проходила 2 і 3 серпня в приголомшливому історичному місці міста Запоріжжя на острові Хортиця.

Основними темами конференції були «Робота в команді» і «Учнівство». Спікер конференції пастор Денис Подорожний розкрив важливість учнівства в житті служителів і необхідність навчити інших, передаючи ведення наступним поколінням, а керівник місії «Євангельське милосердя Слово життя» Казьменко Сергій підняв важливість командної роботи в служінні капеланів. Усвідомлюючи обсяги Божого Царства і тих планів, які Бог має в цьому служінні, ми розуміємо, що поодинці зможемо небагато. У в’язницях є різні категорії людей, які потребують Євангелія, і до них потрібен не однотипний підхід. Так само хорошим натхненням було слово від Марини Подорожньої, яка поділилася своїм досвідом соціального служіння.

Усіх присутніх особливо надихнуло спілкування, яке тривало до півночі й кожен міг поділитися своїм свідченням про велику силу Божу, явлену в численних змінах в їх особистому житті та служінні людям в колоніях і адаптаційних центрах.

На конференцію приїхали служителі з 9 областей України. Величезною допомогою і благословенням для організаторів конференції стало сприяння з боку пастора Зуб Олега і членів церкви «Слово життя» міста Запоріжжя, які брали участь в роботі конференції.

ukUkrainian ruРусский