ukUkrainian ruРусский

Голова правління Міжнародного об’єднання «Слово Життя» Крістіан Окерхієльм перебував з офіційним візитом в одеській християнської церкви «Слово Життя» з 1 по 3 червня.

Служитель зі Швеції проповідував на двох загальноцерковних богослужіннях і провів відкритий семінар на тему «Місіологія» в Одеському біблійному християнському інституті, що діє при церкві, а також зустрівся з пасторами і лідерами церков одеського об’єднання «Слово Життя».

Зокрема, в п’ятницю, 1 червня, Крістіан Окерхієльм служив на пасторська-лідерському вечірньому зібранні. В ході спілкування він розповів про роботу центру в Уппсалі (Швеція) сьогодні, а також наголосив на важливості дотримання спільного бачення всесвітнього об’єднання «Слово Життя», його основних постулатів.

У суботу та неділю, 2 і 3 червня, пастор Крістіан проповідував на загальноцерковних богослужіннях в церкві «Слово Життя».

В рамках візиту служитель провів відкритий семінар в Одеському біблійному християнському інституті на тему «Місіологія». На дводенних заняттях, 2 і 3 червня, пастор Крістіан ділився власним місіонерським досвідом, який він отримав, створюючи на початку 90-х церкви на Півночі Росії. У своєму посланні він закликав одеську церкву рухатися вперед в поширенні Євангелія і активно розвивати міжнародне місіонерське служіння.

Проповіді Крістіана Окерхієльм на загальноцерковних богослужіннях можна прослухати, перейшовши за посиланнями:

http://www.wolod.org/

https://www.facebook.com/wolodessa/videos/1828064757239134/.

Семінар «Місіологія» – https://www.youtube.com/watch?v=2qgwsyfHXpU.

 

Прес-центр церкви «Слово Життя» Одеса

ukUkrainian ruРусский