logo

БУДУЄМО ЦЕРКВУ РАЗОМ

Регіональна конференція

11-12 жовтня 2019

Хмельницький, вул.Тернопільська, 17/3Г

Реєстрація

про конференцію

Регіональна конференція «Будуємо церкву разом!» проводиться для спорядження церков Західного регіону України для успішного служіння в сучасному суспільстві. На вас чекають досвідчені служителі, служіння Слова, глибоке поклоніння, важливі і практичні теми майстер-класів, досталь часу для спілкування і ще багато цікавого! Запрошуємо усіх, а особливо пасторів і служителів церков, провести ці два дні в Божій присутності разом з нами.

Спікери

Денис Подорожний

Узбекистан

Бодю Дмитро

Україна

Розклад
10:00-13:00
Ранковий семінар для пасторів, лідерів та волонтерів
• Баланс сім’ї, роботи і служіння в сучасному житті
• Як не вигоріти в служінні емоційно
14:00-16:30
Тематичні майстер-класи
18:30-20:30
Вечірнє служіння + ток-шоу. Денис Подорожний
14:00-17:00
Інтерактивний семінар для пасторів та ключових служителів церков
• Збудування церкви: формування команди та взаємодія дарів (Д.Бодю)
• Етичні аспекти служіння сучасної церкви: розлучення, повторні шлюби, репродуктивні технології, гендер, ЛГБТ (Д.Подорожний)
19:00-21:00
Вечірнє служіння. Дмитро Бодю

Майстер-класи

Під час конференції кожен учасник зможе відвідати один або кілька майстер-класів з різних тем. Майстер-класи (короткі навчальні семінари) призначені для того, щоб надихнути і дати практичні поради на важливі життєві теми.

Всі спікери майстер-класів мають багаторічний досвід роботи в різних сферах церковного служіння. Учасники майстер-класів зможуть не тільки почути практичне вчення, а й прямо на місці поставити свої питання.

Розклад майстер-класів:

14:00-15:00 – загальний («Фінансова грамотність»)

15:20-16:30 – за напрямками

Фінансова грамотність

14:00, центральний зал

Ми всі виховувалися в родинах і отримали освіту в школі. Але хто з нас може сказати, що його вчили фінансової грамотності та як правильно розпоряджатися грошима?

Ось, ми стали частиною церкви й тут нас навчили, як бути жертовними та щедрими.

Однак, ми бачимо, що питань про фінанси у нас не стало менше.

Може, настав час поговорити про біблійне управління фінансами?

Адже в Біблії досить багато говориться про це.

На даному майстер-класі ми й будемо говорити про те, як правильно розпоряджатися фінансами, які Бог довірив нам, і що про це взагалі написано у Святому Письмі.

Спікери

Бодю Дмитро

ДОПОМОЖІТЬ, Я ВИХОВУЮ ПІДЛІТКА!

15:20, клас №1

Кожен, хто виховує дитину, стикнувся або стикнеться із викликами підліткового перехідного віку. Як приготувати дитину до дорослого життя, зберегти із нею здорові стосунки і не з’їхати при цьому з глузду?) На ці та інші питання ви знайдете відповіді на цьому майстер-класі.

Спікери

БОДЮ ОЛЕНА

УПРАВЛІННЯ КОНФЛІКТНИМИ СИТУАЦІЯМИ В СІМ'Ї

15:20, зал їдальні заводу

Бог створив чоловіка і жінку, зробивши їх різними не тільки фізіологічно, але й ментально та емоційно. Мета Бога була в тому, щоб ми доповнювали один одного, а не конкурували або переробляли один одного.

Коли чоловік і жінка створюють сім'ю, їх очікування дуже відрізняються. А більшість проблем в сім'ї саме через недоповнені очікування.

На майстер-класі ми спробуємо окреслити основні проблеми, помилки та визначимо шляхи їх вирішення!

Спікери

Бодю Дмитро

ПОВНОЦІННЕ ЖИТТЯ ПОЗА ШЛЮБОМ

15:20, клас №4

Чи можна бути щасливим, не маючи подружжя? Що робити, якщо я не можу знайти свою половинку? Як готувати себе до створення майбутньої сім’ї? Ці та інші питання не раз приходили до тих, хто ще не в шлюбі. Приходьте і отримайте на них відповіді!

Спікери

Кудін Ростислав

СЛУЖІННЯ ПІДЛІТКАМ «МОЄ ПОКОЛІННЯ!»

15:20, центральний зал

Особлива подія для підлітків – 1,5 години цікавої і насиченої програми в центральному залі церкви! Спікер цього зібрання – національний лідер служіння «Моє покоління» Кущ Любов, м.Мелитополь. Цей рух ставить на меті мотивацію і спорядження підлітків для впливу на своє оточення через своє життя, молитву і сміливу проповідь Євангелії. Це служіння має велике поширення і плід в різних містах, і може стати ефективним інструментом для впливу на молоде покоління в вашому місті! Запрошуйте та привозьте підлітків своєї церкви на цей майстер-клас!

Спікери

КУЩ ЛЮБОВ

Місія: початок нових церков і християнських ініціатив «Слово життя» в Європі

«Слово життя» покликане починати нові церкви, як у своїй країні, так і за кордоном.

Як нам побудувати церкву здоровою і сильною?

І як українська сім'я церков «Слово життя» може приєднатися до місіонерської роботи та проповідування Євангелія в Європі?

Спікери

Окерхіельм Крістіан

Управління конфліктними ситуаціями в сім'ї

Бог створив чоловіка і жінку, зробивши їх різними не тільки фізіологічно, але й ментально та емоційно. Мета Бога була в тому, щоб ми доповнювали один одного, а не конкурували або переробляли один одного.

Коли чоловік і жінка створюють сім'ю, їх очікування дуже відрізняються. А більшість проблем в сім'ї саме через недоповнені очікування.

На майстер-класі ми спробуємо окреслити основні проблеми, помилки та визначимо шляхи вирішення!

Спікери

Бакала Андрій

Шість можливостей для благовістя на робочому місці

Ваше робоче місце може стати територією Царства Божого та вашим місіонерським полем. Для цього вам потрібно добре розуміти, як Бог пов'язаний з вашою роботою, як ви можете служити Йому у вашій професії, та як ви можете свідчити про Христа вашим колегам і клієнтам. Наш майстер-клас допоможе вам в цьому.

Сьогодні в світі залишилося не так багато країн, у яких не проповідується Євангеліє, але професійний світ гостро потребує свідоцтва про Ісуса Христа та глибоких змін.

Спікери

Гореньков Денис

Черенков Михайло

Коли сильний зв'язаний — сексуальні гріхи в контексті душпастирської опіки

Ви будете відмінним лідером тільки тоді, коли будете не просто говорити про сексуальність — таку, якою її задумав Бог, - а й почнете вчити про це, - Питанням сексуальності дуже цікавляться в церквах - адже приходять люди зі своїм соромом, таємницями, боріннями - така реальність. І тільки тому, що ми не говоримо на цю тему, у людей немає можливості отримати свободу. Якщо ми будемо проповідувати - буде свобода. Якщо мовчимо - то біль людей буде прориватися назовні.

Спікери

Колганов Антон

Відносини старшого і молодіжного пастора

Атмосфера і культура будь-якої церкви, в першу чергу, залежить не від програм, а від лідера, тому що весь клімат і культура церкви є продовженням його внутрішнього стану. Тому вкрай важливо, щоб старший пастор всіляко викорінював у своєму житті мислення, яке руйнує відносини з наступним поколінням

Спікери

Артамонов Олександр

Як збалансувати церкву?

ChurchLife - уклад церкви: здорова, збалансована, Церква, що зростає ... як це

Спікери

Гречман Владислав

Як християнину боротися за здоров'я

Християнство не бореться з наукою, а приймає існування як видимого, так і невидимого світу. Ось чому важливо не впадати в крайності, коли доводиться протистояти хворобі. Як не заперечувати чудеса Бога і користуватися сучасними методами лікування? Яким чином знати час і шляхи для захисту свого здоров'я? - про це майстер-клас Дениса Подорожнього.

Спікери

Подорожний Денис

РЕЄСТРАЦІЯ

Увага! Якщо ви з іншого міста та/або з іншої церкви, і плануєте відвідати нашу конференцію – прохання зареєструватися за допомогою нескладної форми. Це дасть нам можливість краще організувати усі події конференції та обслуговування гостей.