ukUkrainian

Духовна освіта завжди була візитною карткою руху «Слово життя». Тому навіть під час обмежень карантину ми шукаємо можливості розповсюджувати вчення Божого слова навіть в найбільш закритих місцях як колонії.

Загально відомо що ап. Павло написав декілька своїх впливових послань до церков перебуваючи саме в тюрмі. Також автор послання до Юдеїв нагадує всім нам: «пам’ятайте про в’язнів…» (Євр.13:3). І нарешті Сам Ісус досить показово казав, що відвідуючи когось у тюрмі ми насамперед робимо це особисто для Нього: «…що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, те Мені ви вчинили» (Матв.25:40).

Вже багато років місія «Євангельське милосердя» яка є частиною нашого Союзу, несе служіння Благою звісткою серед в’язнів. Обмеження карантину вплинули на служіння не тільки церков, а й торкнулись колоній. Саме тому керівництво місії вирішило досягти Слово Божим в’язнів за допомогою інтернету.

Завдяки тому, що за останніх років діяльності Біблійної школи нашого Союзу були накоплені матеріали відео-вчення місія мала нагоду транслювати ці зайняття у 10 колоніях Вінницької, Донецької, Тернопільської, Чернігівської областей та місті Харкові. А у Хмельницькій області церква «Зоря життя» започаткувала у колонії курс для новонавернених.

Тож навіть за наявності усіх відомих труднощів які тривають вже майже рік діяльність служителів нашого Союзу показує, що «Слова Божого не ув’язнити!» (2Тим.2:9)

ukUkrainian