ukUkrainian ruРусский

Регіональна конференція об’єднання християнських церков України «Слово Життя» Одещини пройшла 9-10 листопада в м. Одеса.

Ключовою темою заходу під назвою «Будуємо церкву разом» став заклик до церков регіону разом будувати церкву, стовпом і головою якої є Бог і Його істина.

Спікером конференції був гість з Узбекистану – Денис Подорожний, пастор, служитель і автор євангельського медіапроекту «Будинок на скелі».

Конференція стартувала в суботу, 9 листопада. На денному служінні в церкві «Жнива останнього часу» пастори провели відкритий Круглий стіл про виклики сучасної церкви. В рамках панельної дискусії служителі відверто говорили про проблеми і виклики, з якими сьогодні стикається кожен християнин та церква загалом.

«Ми торкнулися доволі непростих тем і тому після богослужіння продовжили з пасторами ще більш серйозно розмірковувати. Ми обговорювали різні темі, в тому числі, як служити різним категоріям людей, як реагувати на ті або інші тенденції», –

підсумував захід спікер Денис Подорожний

«Ми не знайшли всіх відповідей, але побачили напрямок, куди нам далі рухатися, і це дійсно був благословенний час», –

прокоментував захід пастор церкви «Слово життя» Андрій Бакала.

Увечері в цій же церкві відбулося загальноцерковне зібрання, на якому служив пастор Денис Подорожний з темою «Сучасна євангелізація».

На другий день конференції, 10 жовтня, гість з Узбекистану проповідував в церкві «Слово Життя». У проповіді він говорив про мудрість, як зберегти у своєму серці та житті віру, на основі уривка з Біблії, Приповісті Соломона 27:12 «Мудрий бачить лихе і ховається, а безумні йдуть і караються».

Окремо він наголосив, що дружні стосунки церков в Одесі та спільні проекти за їх участю – це справжнє благословення.

«Ви – приклад для багатьох, тому що у людей є перегин: або з’єднуються і все змішується, або розбігаються у різні боки. Але бути друзями, братами і сестрами – це мистецтво, наука. Це – благодать», –

підкреслив служитель.

В рамках програми конференції в неділю ввечері відбулося заключне служіння – зустріч пасторів та лідерів одеських церков об’єднання.

Нагадаємо, конференція в Одесі відбулась в рамках щорічної всеукраїнської конференції «Будуємо церкву разом», що відбулась 13-14 вересня поточного року у м. Києві.

Конференція зібрала на одному майданчику представників понад 50 церков, що входять до Союзу християнських церков України «Слово Життя», з майже усіх регіонів України. Насичена дводенна програма крім загальних вечірніх зібрань, містила в собі пасторські семінари, цікаві панельні дискусії та майстер-класи.
Основними спікерами в цьому році були пастор Артур Симонян з Єревана та пастор Маттс-Ола Ісхоел з Москви. Крім них, участь у конференції взяли й інші відомі служителі – Крістіан Окерхієльм (Швеція), Денис Подорожний (Узбекистан), Владислав Гречман (Німеччина), Михайло Черенков (Україна), Ярослав Лукасік (Україна) та багато інших. 

ukUkrainian ruРусский