ukUkrainian ruРусский

Минулий вікенд видався насиченим для церков, що входять до союзу «Слово Життя». У п’ятницю та суботу в Києві проходила велика конференція, що отримала назву «Будуємо Церкву Разом» і зібрала разом представників понад 50 церков з майже усіх регіонів України. Насичена дводенна програма крім загальних вечірніх зібрань, містила в собі пасторські семінари, цікаві панельні дискусії та майстер-класи.

Союз християнських церков України «Слово Життя» провів щорічну осінню конференцію «Будуємо Церкву Разом». Вона проходила 13 і 14 вересня в Києві та зібрала понад 800 віруючих, які приїхали в столицю України з різних міст нашої країни. Основними спікерами в цьому році були пастор Артур Симонян з Єревана та пастор Маттс-Ола Ісхоел з Москви. Крім них, участь у конференції взяли й інші відомі служителі – Крістіан Окерхієльм (Швеція), Денис Подорожний (Узбекистан), Владислав Гречман (Німеччина), Михайло Черенков (Україна), Ярослав Лукасік (Україна) та багато інших. Особливу подяку організатори висловлюють церкві «Перемога» м. Київ таі її пастору Генрі Мадава, які надали своє приміщення для проведення конференції та активно допомагали в її проведенні.

Церква Ісуса Христа в Україні, як і в усьому світі, зустрічається з багатьма викликами та труднощами, яких не було раніше або вони не мали такого масштабу. Чи готові наші громади запропонувати відповіді на питання нового часу, але при цьому не втратити християнських засад, і не розчинитися в сучасних тенденціях? Як досягати людей в соціальних мережах, як служити людям нетрадиційної сексуальної орієнтації, що робити з потоком трудової міграції, яким чином досягати молодь і підлітків? Ці та інші подібні питання порушувалися під час майстер-класів та дискусій. При цьому головним посланням конференції стало слово, озвучене Артуром Симоняном, про те, що кожен з нас є «хранителем Божого слова». Наші церкви можуть бути сучасними, можуть використовувати сучасні технічні досягнення, але наше послання і Євангеліє не змінюються.

Пастор Маттс-Ола Ісхоел на останніх зборах говорив про те, як Божа любов проявляється через нас і яким чином ми можемо демонструвати її людям. Для ілюстрації свого послання він використовував притчу про «доброго самарянина» і дуже дохідливо показав, що для добрих справ не обов’язково мати позицію або владу, головне – бачити людей навколо себе, помічати їх біль і проблеми, і робити те, що кожному з нас до снаги. Через наші прості зусилля люди будуть зустрічатися з Божою любов’ю, і будуть бачити виявлене живе Євангеліє.

Переглянути записи вечірніх служінь можна на офіційному акаунті СХЦУ «Слово Життя» в YouTube:

а також на сторінці об’єднання в Facebook:

Конференція "Будуємо Церкву Разом". Проповідує Маттс-Ола Ісхоел

#wolukr2019"Будуємо Церкву Разом". Проповідує Маттс-Ола Ісхоел.Реквізити для перерахування коштів:Отримувач: СХЦУ СЛОВО ЖИТТЯІдентифікаційний код: 40195325АТ «ПУМБ»МФО 334851Рахунок 2600629673Призначення платежу: Добровільний благодійний внесок

Gepostet von Слово Життя. Україна am Samstag, 14. September 2019
Конференція "Будуємо Церкву Разом". Проповідує Артур Сімонян

#wolukr2019 "Будуємо Церкву Разом". Проповідує Артур Сімонян.Реквізити для перерахування коштів:Отримувач: СХЦУ СЛОВО ЖИТТЯІдентифікаційний код: 40195325АТ «ПУМБ»МФО 334851Рахунок 2600629673 Призначення платежу: Добровільний благодійний внесок

Gepostet von Слово Життя. Україна am Freitag, 13. September 2019

ukUkrainian ruРусский