ukUkrainian ruРусский

Рівно 30 років тому назад, разом із набуттям незалежності нашої країни, в Україні, за прикладом багатьох інших розвинутих країн світу, було засноване Українське Біблійне Товариство, та 23 червня відбулося урочисте святкування цієї видатної річниці його утворення.

Як наголошено на офіційному сайті Українського Біблійного Товариства (ukrbs.org) — УБТ є міжконфесійна християнська організація, метою якої є переклад, друкування і розповсюдження Біблії та біблійної богослужбової літератури. Союз християнських церков України «Слово життя» наряду ще з 20 іншими об’єднаннями та союзами церков входить до складу Центрального Правління та членів УБТ.

За роки діяльності Товариство надрукувало та розповсюдило понад 13 млн. примірників біблійних видань різними мовами, найрізноманітніших форматів, з яких понад 4 млн — у рамках всеукраїнських благодійних проектів.

В часи секуляризації сучасного суспільства згуртована діяльність християнських об’єднань та церков задля проголошення Божого слова Біблії є надзвичайно важливою. Тому для нашого Союзу є велика привілея бути частиною розповсюдження Святого письма.

ukUkrainian ruРусский