ukUkrainian ruРусский

30 березня – 1 квітня служителі 44 церков постували, молячись за потреби України, зміцнення братства і розвиток християнства в країні.

Учасниками стали служителі з 42 міст і селищ різних регіонів України. Захід відвідали також гості з інших країн.

Учасники просили Бога про благословення України, євангельське пробудження, припинення бойових дій на сході, відновлення миру, свободу від корупції, благополуччя людей. Учасники поста підтримали Міжнародний день молитви проти антисемітизму та нацизму.

Одним з напрямків молитов став розвиток Союзу християнських церков України «Слово життя». Молилися про церкви, їх зростання, про служіння в тюрмах і адаптацію колишніх засуджених, місіонерську роботу, потреби церков і жителів сходу країни, про духовну освіту.

«Християнам важливо бути духовно освіченими, а об’єднанню розвивати цю сферу” – прокоментував Павло Шарудін, пастор церкви в Харкові. – “Тому ми особливо молилися і обговорювали шляхи реорганізації наших біблійних шкіл. Вони вже не будуть колишніми. Настав час розробити єдину стратегію досягнення цієї мети і діяти».

Молитви пройшли і про святкування в Україні 500-річчя Реформації. Пастор Вадим Беро з Добропілля підкреслив: «У рік святкування Реформації важливо дозволити Богу реформувати наші життя і церкви, країну. Можливо, потрібно навернутися, в чомусь покаятися, щось переглянути, і як каже Слово Боже: «часи відпочинку прийшли від обличчя Господнього». Я всім серцем бажаю, щоб Реформація прийшла в наше життя ».

Денис Подорожний, що також брав участь в заході, поділився враженнями: «Ця зустріч, яка зібрала так багато представників церков з різних місць України для посту і молитви, стала важливою подією в розвитку українського Союзу «Слово життя». Тут Бог вибудовував відносини, зціляв серця, формував братство. Було видно єдність: люди і церкви стоять разом пліч-о-пліч, служать, люблять Господа, один одного і країну. Цей момент єднання червоною лінією проходив через спілкування на пості, що було приголомшливо і стало благословенням для всіх».

ukUkrainian ruРусский