ukUkrainian ruРусский

18 вересня під час недільного служіння в церкві «Слово життя» в Уппсалі, як представник лідерів «Слова життя», пастор Йоаким Люндквіст попросив вибачення у людей, яким за минулі роки було завдано шкоди від роботи церкви в Швеції, повідомляє 316NEWS з посиланням на прес-службу церкви.

1-860x490-wolukr-slovo-zhizni-shvetsiya-my-prosim-proshcheniya«Бог хоче зробити щось нове, і для того щоб перейти до цього нового, що має для нас Бог, потрібно визнати те, що було неправильно раніше», – після цих слів пастор кілька разів повторив: вибачте нас.

 «Ми повинні були виявити натягнуті або зламані відносини і прийти до розуміння, прощення і повного примирення, але не зробили цього – вибачте нас. Якщо ми передавали послання від Бога грубим, байдужим і неврівноваженим способом – вибачте нас», – заявив він.

 Після таких слів пастор, всі лідери і сотні членів церкви схилилися на колінах в молитві.

«Ніщо не повинно і не може зупинити нас попросити вибачення у людей, які постраждали від проблеми, якою ми не пишаємося і від якої нещасні» – сказав Йоаким Люндквіст.

 Пастор давно шукав можливість висловити свою стурбованість, але він також не хотів, щоб це пов’язували з «турбулентністю», яка з’явилася після переходу засновника Ульфа Екмана в Католицьку церкву, з пенсійними угодами або іншими речами, які висвітлювалися в ЗМІ.

 2-860x490-wolukr-slovo-zhizni-shvetsiya-my-prosim-proshcheniya«Я не хочу, щоб це сприймалося, як молитва про прощення через обставини, що склалися, ми робимо це від чистого серця», – заявив пастор, – «Ми стабільні, Господь відкрив для нас нові двері. Місіонерська робота розширюється, і багато біженців приймають Ісуса. Ми отримали слово з Ісаї 43: «Ось, Я роблю нове». Коли ти вступаєш в нове, то дивись в майбутнє з очікуванням, а в минуле з смиренністю. Тоді ти візьмеш з собою в майбутнє тільки хороше, і не зробиш тих же помилок».

 Йоаким Люндквіст повідомив, що їм вже доводилося стикатися з людьми, які з різних причин були ображені на церкву.

 – Я радий, що відносини відновилися завдяки особистим розмовам, але цього було недостатньо. Ми повинні були висловитися публічно, щоб остаточно прояснити наші наміри і ставлення до людей.

– Бог використовує нас в наших недоліках, але ми ніколи не повинні бути поблажливими до себе, коли робимо помилки або грішимо. Багато хто впізнав себе в описі негативного досвіду з церквою, сказали, що це було давно і залишилося позаду. Хоч і багато сьогодні змінилося, але все одно прощення – частина здорового керівництва.

 

Джерело: Християнський Інформаційний Портал 316News

ukUkrainian ruРусский