ukUkrainian ruРусский

Як повідомляє відділ місії «Слова життя», території, контрольовані так званою «Ісламською державою», зазнають «бомбардування» з повітря невеликими електронними пристроями із завантаженою на них Біблією на простій арабській мові та з інформацією про те, як можна отримати спасіння і пізнати Ісуса, передає 316NEWS

«Бомбардування» будуть вести військові безпілотники, які можуть літати на великій висоті і на великі відстані. «У цих апаратах на борту будуть Біблії, вони полетять над територіями, контрольованими ІДІЛ в Іраку, і викидатимуть Біблії бойовикам ІДІЛ», – кажуть співробітники.

Невеликі електронні пристрої розміром зі звичайну сірникову коробку міститимуть Біблію на арабській мові і пояснення, як пізнати Ісуса і прийняти Його. Ці невеликі пристрої можуть падати з великої висоти на великій території. Так ми сподіваємося досягти Євангелієм бойовиків ІДІЛ і мирне населення території.

Операцію з безпілотниками «Слово життя» проводить спільно з однією місіонерською організацією, назву якої не можна назвати з питань безпеки. «Ми почнемо проект через кілька тижнів і сподіваємося скинути тисячі Біблій», – повідомляє відділ місії.

Пастор Йоаким Люндквіст розповів про заплановану презентацію в суботу ввечері на Європейській конференції в Упсалі. Під час богослужіння невеликий літальний апарат пролетів над головами всіх присутніх в залі церкви, продемонструвавши, як будуть виглядати великі безпілотники.

Пастор Йоаким закликав присутніх відкласти всі справи і проповідувати Євангеліє. «Сенс життя не в нас і не в комфорті, але в інших людях і в їх порятунку», – сказав він серед іншого, коли говорив про різні місіонерські проекти.

Під час богослужіння церква також зробила пожертвування для цієї мети. Кожен пристрій коштує близько 15 доларів.

 

Джерело: Християнський Інформаційний Портал 316News

ukUkrainian ruРусский