ukUkrainian

З 10 по 12 листопада в Києві проходила Конференція Єдності, яку проводив Союз Християнських Церков України «Слово Життя». У столиці нашої країни зібралися представники більш ніж 80 церков з 5 різних країн світу.

У перший день конференції пасторам і лідерам служили Артур Симонян (Вірменія), Денис Подорожній (Узбекистан), Карл-Густав Северин і Крістіан Окерхієльм (обидва Швеція). Звучало послання про перезавантаження й новий старт руху «Слово Життя» в Україні, при цьому особливий акцент був поставлений на зміну формату взаємовідносин всередині церковних громад і, в першу чергу, серед їхніх лідерів. Зміни будуть неможливі без повернення до «простоти у Христі», свободи від брехні й маніпуляцій, та сміливого проголошення Євангелія.

У другій й третій день до спікерів долучився пастор церкви «Слово Життя» м.Уппсала (Швеція) Іоаким Люндквіст. У своїх проповідях він знову нагадав про важливість живого взаємозв’язку з Духом Святим в житті кожного християнина, необхідності особистого свідоцтва й досягнення покоління людей, в якому Бог нас помістив. Якщо ми хочемо побачити справжні плоди й зміни, нам необхідно пам’ятати, що без справжньої згуртованості виконати Божі задуми буде неможливо і, саме тому ЄДНІСТЬ є майбутнім руху «Слово Життя» й в Україні та по всьому світу. Нам необхідна підтримка кожного й тільки разом ми досягнемо наше покоління.

На кінцевому служінні конференції про відмінності «Любові й закоханості» проповідував Денис Подорожній. Шлях, по якому нам доводиться йти, досить довгий, і тому не варто забувати, що справжня любов проявляється не в емоціях і переживаннях, а в таких якостях, як вірність і стабільність. ЛЮБОВ дає нам силу продовжувати йти разом, навіть тоді, коли не все гаразд, і вона допомагає весь цей час зберігати Єдність.

Під час конференції свою роботу представляли відомі християнські організації, які не перший рік працюють на території України. Йдеться про міжнародну громадську організацію – Асоціація «Еммануїл», Українське Біблійне Товариство й організація «Cristian Vision».

Усі зібрання транслювалися в прямому ефірі на каналі БОГ.ТВ та на сторінці Слово Життя Україна в Facebook. Під час конференції було зафіксовано понад 23 000 підключень з 39 країн світу. На зазначених вище ресурсах можна знайти всі записи трансляцій.

ukUkrainian