ukUkrainian ruРусский

Одна з моїх найулюбленіших книг Нового Завіту – Послання до Ефесян. Напевно тому, що воно є пастирським посланням, яке багато говорить про Церкву.

В 4-му розділі є такі слова: «… щоб були ми правдомовні в любові, і в усьому зростали в Нього, а Він Голова, Христос. А з Нього все тіло, складене й зв’язане всяким допомічним суглобом, у міру чинности кожного окремого члена, чинить зріст тіла на будування самого себе любов’ю».

Отже, Тіло – Христос! Начебто все ясно. Але Тіло складається і пов’язано різними скріпними зв’язками.

Коли ми говоримо про людське тіло, важливо розуміти, що якщо в ньому немає налагодженої системи взаємодії всіх органів – тіло хворіє або мертве.

Коли ж ми говоримо про Тіло – церкву, то які повинні бути між людьми зв’язки та взаємодія, щоб церква була здоровою, зростала і ставала зрілою?!

Коли я дивлюся на свій організм, то розумію, що в ньому все організовано. Кожен мій орган, кожна клітина працюють. Коли ж я дивлюся на церкву, то часто ця організованість у багатьох випадках відсутня.

Я розумію, що бувають відхилення, і церква може стати просто організацією, за прикладом Свідків Єгови, Мармонів …, але я вірю, що церква повинна бути живим організмом, в якому все організовано.

Подумайте про те, що робите Ви для своєї церкви, наскільки ви з нею взаємопов’язані і як ви докладаєте свої зусилля для зростання всієї церкви!

 

Джерело: wolod.org

ukUkrainian ruРусский